شهرستان بهار

کارشناس سیاسی و مذهبی شهرستان بهار تأکید کرد :

دشمن‌شناسی و بصیرت راهکار مقابله با فتنه و نفوذ در کشور

شناسه خبر: ۴۶۲۵
 دشمن‌شناسی و بصیرت راهکار مقابله با فتنه و نفوذ در کشور

کارشناس سیاسی و مذهبی شهرستان بهار با بیان اینکه شهادت آیت الله النمر توسط آل سعود یک جنایت بزرگ است، گفت: دشمن‌شناسی و بصیرت از مهمترین اولویت‌های امروز برای مقابله با شکل‌گیری فتنه و نفوذ در کشور است.

به گزارش خبرنگار نشاط شهر؛ حجت الاسلام ابوذر طالبی شامگاه امروز در نشست بصیرت افزایی در روستای حسین آباد عاشوری شهرستان بهار اظهار داشت: حرکت اخیر عربستان در به شهادت رساندن آیت الله النمر دل همه مسلمانان و مردم آزادیخواه را در سراسر جهان به درد آورد.

وی با بیان اینکه به شهادت رساندن آیت الله النمر از برنامه ریزی های دشمنان بوده و نشان دهنده عمق ضعف دشمنان است، تصریح کرد: در حال حاضر اختلافات گسترده ای بین مسئولان ارشد در رژیم آل سعود وجود دارد و این بیانگر عمق ناتوانی و بی کفایتی این رژیم است.
کارشناس مذهبی سیاسی اضافه کرد: آیت الله النمر به صورت شفاف مطالب خود را بیان می کرد و انتقادات وی برای دستگاه آل سعود قابل پذیرش و تحمل نبود و در عصر آزادی بیان و عقیده توسط آل سعود به شهادت رسید.
وی با اشاره به شهادت مظلومانه رهبر شیعیان عربستان و جنایت رژیم آل سعود، خاطرنشان کرد: به طور قاطع شهادت این روحانی برجسته و یارانش، زمینههای نابودی هر چه زودتر رژیم آل سعود را فراهم خواهد کرد و این توطئه دشمنان نیز خنثی خواهد شد.
طالبی با اشاره بر قطع روابط دیپلماتیک عربستان با ایران عنوان کرد: عربستان به یک دشمن انقلاب اسلامی تبدیل شده و از هر روشی برای جلوگیری از پیشرفت ایران استفاده می کند .
وی اضافه کرد: قطعا از جنجال های منطقه، آمریکا و اسرائیل سود خواهند برد و در ارتباط با واقعه اخیر و شهادت آیت النمر برخی از کشورهای جهان آن را محکوم کرده و در واقع موضع گیری داشته اند.
کارشناس مذهبی سیاسی بابیان اینکه بر اساس تأکیدات امام راحل(ره)، آمریکا شیطان بزرگ است، گفت: آمریکا دست از شیطنت خود برنداشته و عوض نشده است و در حال حاضر نیز به دنبال فتنه و نفوذ در داخل کشور در زمینه های مختلف و با بهانه های دیگری از جمله حقوق بشر و تروریسم به دنبال فشار بر نهادهای مختلف جمهوری اسلامی است.
وی با اشاره به اینکه مهمترین موضوع در مکتب پیامبر دشمن شناسی است ، خاطرنشان کرد: دشمن شناسی یکی از مهمترین اولویت ها است چراکه اگر بصیر و آگاه نباشیم فتنه و نفوذ شکل می گیرد و دشمن بر ما چیره می شود.
طالبی تاکید کرد: در طول تاریخ آنهایی که در برابر دین خدا ایستادند افراد بی بصیرت بودند و همین افراد امیرالمومنین(ع) را خانهنشین کردند و در مقابل او صف آرایی کردند.
وی با اشاره بر اینکه یکی از عملکرد های دشمن کاهش قیمت نفت بوده است گفت: نفوذ در فرهنگ، اقتصاد، سیاست، مسائل نظامی از برنامه های دشمنان است

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر