شهرستان بهار

داوران یونسکو بر روی صادرات سفال حساس بودند

شناسه خبر: ۵۳۴۹
 داوران یونسکو بر روی صادرات سفال حساس بودند

نیک‌بخت با اشاره به حضور داوران یونسکو برای ثبت جهانی لالجین، بیان کرد: مدیران استان در استقبال و فراهم کردن زمینه ورود داوران یونسکو خیلی خوب کار کردند و موجودیت استان و لالجین به خوبی نمود پیدا کرد اما داوران بر روی صادرات سفال لالجین حساس بودند که باید آن توجه شود.

به گزارش نشاط شهر به نقل از ایسنا، استاندار همدان جناب آقای نیکبخت با اشاره به حضور داوران یونسکو برای ثبت جهانی لالجین، بیان کرد: مدیران استان در استقبال و فراهم کردن زمینه ورود داوران یونسکو خیلی خوب کار کردند و موجودیت استان و لالجین به خوبی نمود پیدا کرد اما داوران بر روی صادرات سفال لالجین حساس بودند که باید آن توجه شود.

وی با بیان اینکه رسانهها با نوشته و حرف میتوانند امنیت سرمایهگذاری در استان ایجاد کنند، تصریح کرد: باید از هر موردی که به امینت سرمایهگذاری آسیب بزند، پرهیز شود.

وی تأکید براینکه کارکردن با مدیری که اقتصاد مقاومتی را در اولویت خود قرار ندهد، سخت خواهد بود، یادآور شد: اقتصاد مقاومتی از 3 سال گذشته در استان آغاز شده است و باید آن را به سرمنزل مقصود برسانیم.

استاندار همدان عنوان کرد: در هفته گذشته در جلسهای که با صندوق توسعه ملی داشتیم، با اجرای دو طرح فولاد دژپُل آرین و بنیاد بتن نهاوند موافقت و مشکلات این واحدها حل شد.

نیکبخت خاطرنشان کرد: مشکل فولاد ملایر از کانال ستاد تسهیل پیگیری شده و بانکها و سازمانها نیز قبول کردند همکاری داشته باشند.

وی از رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خواست در کارگروه ستاد تسهیل آینده واحدهای تولیدی شایان سام ملایر و جامهدوزان ملایر حضور داشته باشند و مشکلاتشان بررسی شود.

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر