شهرستان بهار

شهرستان بهار 7/7 درصد از مصرف گاز استان همدان را به خود اختصاص داده است

شناسه خبر: ۵۴۱۴
شهرستان بهار 7/7 درصد از مصرف گاز استان همدان را به خود اختصاص داده است

مدیر عامل شرکت گاز استان همدان گفت: شهرستان بهار 7/7 درصد از مصرف گاز استان همدان را به خود اختصاص داده است.

به گزارش خبرنگار نشاط شهر؛محمد مهدی مهدوی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: سال گذشته 483 کیلومتر شبکههای شهری و روستایی در استان اجرایی و بیش از 9 هزار و 100 علمک جدید اضافه شد.

وی با اشاره به اینکه سال گذشته بیش از 23 هزار مشترک جدید معادل 23 هزار و 200 خانوار جدید از نعمت گاز برخوردار شدند، گفت: سال گذشته 102 روستا از نعمت گاز بهرهمند شده که تعداد آنها به 934 روستا رسیده و 97 درصد خانوارهای روستایی و 100 درصد خانوارهای شهری از نعمت گاز برخوردار هستند.

مدیرعامل شرکت گاز استان همدان با اعلام اینکه امسال معادل سه هزار و 700 میلیون مترمکعب مصرف برای استان همدان پیشبینی شده است، گفت: این میزان دو درصد از میزان مصرف کشور را شامل میشود.

وی با اشاره به اینکه سال گذشته چهار میلیون و 27 هزار و 112 قبض گاز برای مردم چاپ و توزیع شد، افزود: این میزان نسبت به سال 93، 13 درصد رشد داشته است که به افزایش تعداد مشترکان باز میگردد.

مهدوی تصریح کرد: شهرستان بهار 7/7 درصد از مصرف گاز استان همدان را به خود اختصاص داده است

وی میزان بودجه مصوب عمرانی شرکت گاز استان همدان در سال گذشته را 80 میلیارد تومان اعلام و بیان کرد: سال گذشته شرکت گاز استان همدان 93 میلیارد تومان بودجههای عمرانی جذب کرده است که نسبت به رقم مصوب 16 درصد افزایش تحقق داشتیم.

مهدوی با بیان اینکه امسال هیچ روستای بدون گازی که دارای قابلیت گازرسانی باشد را نخواهیم داشت، عنوان کرد: در حال حاضر عملیات گازرسانی به ۵۷ روستای استان همدان در حال انجام بوده و پروژه گازرسانی ۲۰ تا ۲۵ روستا نیز به زودی آغاز میشود.

وی با اشاره به اینکه سال گذشته دو هزار و ۵۸۱ میلیون مترمکعب گاز در استان همدان مصرف شد که نسبت به مدت مشابه سال ۹۳، ۶.۶ درصد افزایش داشت، گفت: قبل از اجرای طرح هدفمندی یارانهها میزان رشد مصرف سالانه گاز ۱۵ تا ۲۰ درصد بود که از زمان اجرای این طرح رقم نیز کاهش یافته است.

نظرات
 • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
 • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
 • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
 • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
 • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
 • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
 • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
  تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
نظرسنجی
بله
خیر
باید بررسی کنم
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر