شهرستان بهار

اعزام بیش از 110مبلغ به مناطق مختلف شهرستان بهار در ماه مبارک رمضان

شناسه خبر: ۵۴۶۵
اعزام بیش از 110مبلغ به مناطق مختلف  شهرستان بهار در ماه مبارک رمضان

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بهار گفت: تاکنون مقدمات اعزام بیش از 110 نفر مبلغ در ماه مبارک رمضان انجام شده است.

به گزارش نشاط شهر به نقل از روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی همدان،حجت الاسلام محمد جمشیدی رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بهار در گفتگو یی اظهارکرد: با توجه به فرارسیدن ماه مبارک رمضان؛ یکی از برنامه های مهم و محوری سازمان تبلیغات اسلامی؛ اعزام مبلغ به مساجد شهری و روستایی شهرستان است.

وی افزود: تاکنون مقدمات اعزام 87 نفر مبلغ و 24 نفر مبلغه در شهرستان بهار در ماه مبارک رمضان انجام شده است.که انتظار می رود این اعزام به بیش از صد نفر برسد.
جمشیدی ظرفیت اعزام را حدود 120 نفر بیان نمود و یاد آور شد که تعداد مساجد شهرستان بهار قریب 120 مسجد می باشد که پیش بینی میشود تمامی مساجد در ایام ماه مبارک رمضان دارای امام جماعت باشند.
حجت الاسلام جمشیدی با بیان اینکه ماه رمضان؛ ماه بهار قرآن است اظهارکرد: امسال در ماه رمضان یک برنامه ویژه با عنوان " جهاد آموزش قرآن کریم" اجرا خواهد شد.
رئیس تبلیغات اسلامی شهرستان بهار اضافه نمود،اجرای طرح جهادی آموزش قرآن در ماه رمضان فرصتی در جهت عطراگین کردن شهرستان به نور تلاوت کتاب آسمانی است و اجرای طرح جهادی آموزش قرآن کریم در مناطق روستایی و شهری و تمامی مساجد با حضور مبلغین ، حافظان و قاریان و معلمین و مربیان قرآنی بارویکرد روخوانی ، روان خوانی ، فصیح خوانی ومفاهیم در جهت آموزش وارتقاء توان درک بیشتر از قرآن کریم انجام خواهد شد.
وی ادامه داد: ماه رمضان ماه قرآن است و انتظار میرود مسؤولان در اجرای برنامههای مدنظر حوزه قرآنی در این ماه مبارک، تبلیغات اسلامی را کمک کنند.
ایشان جلسات قرآنی خانگی را یکی از بهترین ظرفیت های موجود عنوان کرد و تصریح کرد: هم اکنون این جلسات از رونق خوبی برخوردار است و ما هم تلاش می کنیم در جهت پویایی آنها اقداماتی از جمله معرفی معلمان قرآنی و در اختیار گذاشتن آنها در صورت ارائه درخواست، انجام دهیم.وی آسیبها و آفتهای موجود در جامعه را ناشی از دوری و بیتوجهی به قرآن دانست و تصریح کرد: تعالیم و مفاهیم قرآنی در قالب آموزههای دینی بهترین راه مبارزه با جهالت و غفلت است، لذا باید در این خصوص با بسترسازی و ایجاد ساز و کار لازم جامعه را از این آسیبها نجات داد.

حجتالاسلام جمشیدی:
سجایای اخلاقی و رفتارامام خمینی (ره) الگوی گرانبها برای نسل جدید است
رئیس تبلیغات اسلامی بهار به مناسبت فرا رسیدن سالروز ارتحال حضرت امام خمینی (ره) گفت: سجایای اخلاقی و رفتاری حضرت امام خمینی (ره) الگوی گرانبهایی برای نسل جدید است.


نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر