شهرستان بهار

يکي از مهمترين ويژگي هاي دولت اسلامي برخورداري از پشتوانه عظيم مردمي

شناسه خبر: ۵۹۲۲
 يکي از مهمترين ويژگي هاي دولت اسلامي برخورداري از پشتوانه عظيم مردمي

امام جمعه بهار در نشست صميمي با مسولين دستگاه هاي اجرايي ضمن تبريک هفته دولت گفت: يکي از مهمترين ويژگي هاي دولت اسلامي برخورداري از پشتوانه عظيم مردمي است.

به گزارش نشاط شهر به نقل از فرمانداری بهار، به مناسبت گراميداشت هفته دولت نشست امام جمعه با مسئولين دستگاههاي اجرايي شهرستان بهار برگزار شد. در اين نشست ابتدا امام جمعه بهار گفت: هفته دولت يادآور خاطراتي از شهداي گرانقدري است که با ايثار جان خويش در راه خدمتگزاري به مردم به ويژه محرومين و مستضعفين معاني بلند و والايي براي دولتمردان انقلاب اسلامي به جاي نهادند و بدون ترديد شخصيت و روش زندگاني آنان بهترين الگو و سرمشق خدمتگزاري به جامعه اسلامي است و نامگذاري سالگرد شهادت اين عزيزان به نام هفته دولت، ارج نهادن به مقام شامخ آنان و تلاش و کوشش مضاعف براي خدمت شايسته و بي منت به مردم فهيم ايران اسلامي و حرکت به سوي اهداف متعالي نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران است .جت الاسلام والمسلمين حاتم نيا افزود: دولتمردان در جامعه اسلامي که به کرسي خدمت رساني تکيه زده اند نبايد هيچ مقصودي جز کسب رضاي الهي و اجراي احکام الهي و قانوني و ايجاد جامعه اي سراسر شور و نشاط و اميد و نيز خدمتي جز خدمت بي منت داشته باشند.

وي خاطرنشان کرد: يکي از مهمترين ويژگي هاي دولت اسلامي و وجه تمايز آن از ديگر دولت ها، برخورداري از پشتوانه عظيم مردمي است و کارگزاران دولت اسلامي، از ميان مردم برخواسته و براي خدمتگزاري به مردم وارد عرصه شدند. وي تاکيد کرد: ولايتمداري و ولايت پذيري بايد در راس امور قرار گيرد و همه در راستاي تحقق منويات رهبري تلاش کنند.

سپس فرماندار بهار گفت: هفته دولت، فرصت مناسبي است تا دستاوردها و گام هاي بلند دولت در عرصه هاي مختلف عمراني، اقتصادي، اجتماعي، فرهنگي، سياسي و بين المللي به تصوير کشيده شده و براي همگان تشريح شود تا زواياي مختلف خدمات گسترده خادمان مردم فراهم آيد و دولتمردان گزارش فعاليت هاي خود را به مردم ارائه دهند. محسن مرادي پناه افزود: در هفته دولت سال جاري 81 پروژه با اعتباري بالغ بر 22 ميليارد و 300 ميليون تومان به بهره برداري مي رسد و عمليات اجرايي 10 پروژه با اعتباري بالغ بر 3 ميليارد و 700 ميليون تومان آغاز خواهد شد که پروژه هاي مذکور شامل طرح هاي اقتصادي و پروژه هاي عمراني مي باشند.

محسن مرادي پناه اضافه کرد: پروژه هاي قابل افتتاح و کلنگ زني توسط دستگاههاي اجرايي شهرستان بهار انجام خواهد شد. وي با اشاره به برنامه هاي گراميداشت هفته دولت در شهرستان بهار گفت: تجليل از کارمندان نمونه، ديدار با ائمه جمعه، غبارروبي و عطرافشاني گلزار شهدا، سرکشي از خانواده شهدا، سخنراني در مساجد شهرستان، برگزاري مسابقات قرآني، برگزاري مسابقات ورزشي از برنامه هاي جانبي اين هفته است. وي با تاکيد بر حضور مسئولان در ميان مردم اظهار داشت: در هفته دولت مسئولان بايد در ميان مردم حاضر شوند و دستاوردها و خدمات دولت را براي مردم تشريح نمايند چراکه اطلاعرساني اقدامات و تلاشهاي دولت در حوزههاي مختلف جامعه، سبب تقويت روحيه و اميد در بين مردم ميشود.

وي با بيان اينکه دولت تدبير و اميد به دنبال اعتدال سياسي، تدبير اقتصادي و اميد اجتماعي است، گفت: اعتماد و اميد دو سرمايه بزرگ است که در بين مردم بيش از گذشته شده که اميدواريم دولت بتواند اين سرمايه ها را حفظ کرده و نشاط اجتماعي را در جامعه برقرار کند. وي با تاکيد بر انسجام، وحدت و همکاري در انجام اقدامات و برنامهها در شهرستان گفت: بايد با حوصله و صبوري و استفاده از تمامي ظرفيت هاي موجود جامعه در راه توسعه همه جانبه کشور قدم برداريم. وي اظهار داشت: طرح هاي اقتصادي قابل افتتاح شهرستان شامل 3 طرح افتتاحي در بخش کشاورزي با اعتبار 6 ميليارد و 750 ميليون تومان با اشتغالزايي23 نفر مي باشد.

وي ادامه داد: پروژه هاي عمراني قابل افتتاح در مجموع 78 پروژه با اعتباري بالغ بر 15 ميليارد و 550 ميليون تومان در فصول صنعت و زيرساخت هاي شهرکهاي صنعتي شهرستان، برق و تامين انرژي، راه و شهرسازي، نوسازي مدارس، مخابرات، شهرداري ها و برنامه هاي حمل و نقل و خدمات شهري، بنياد مسکن و بهسازي روستاها، دهياري ها و حمل و نقل و خدمات روستايي، آبرساني روستايي، ساماندهي گلزار شهدا، آبياري تحت فشار و پروژه کپه کاري و ذخيره نزولات منابع طبيعي خواهد بود.

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر