شهرستان بهار

هدایت 45 درصدی دانش‌آموزان شهرستان بهار به سمت رشته‌های فنی

شناسه خبر: ۶۰۲۹
هدایت 45 درصدی دانش‌آموزان شهرستان بهار به سمت رشته‌های فنی

مدیر آموزش و پرورش شهرستان بهار گفت: بر اساس سیاست دولت باید 51 درصد دانش‌آموزان به سمت رشته‌های فنی و حرفه‌ای و کار و دانش سوق داده شوند که 45 درصد در شهرستان بهار محقق شده است.

به گزارش نشاط شهر به نقل از خبرگزاری فارس از بهار، پیش از ظهر امروز و همزمان با سراسر کشور طرح «یک روز با هنرستان من» در شهرستان بهار اجرا شد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان بهار در آیین اجرای این طرح اظهار کرد: اجرای این طرح همزمان با آغاز سال تحصیلی و با توجه به اهمیت هنرستانها و کاربردی بودن مهارتهای آموزشی در این مدارس، تاثیر بسیار مطلوبی بر روند یادگیری بهتر خواهد داشت.

یوسف سعیدی ادامه داد: 10 هنرستان فنی حرفهای و کار و دانش در 13 رشته در سطح شهرستان بهار فعال است که امسال 549 هنرجو در این مراکز ثبت نام کردهاند.

وی تصریح کرد: بر اساس سیاست دولت باید 51 درصد دانشآموزان به سمت رشتههای فنی و حرفهای و کار و دانش سوق داده شوند که 45 درصد در شهرستان بهار محقق شده است.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان بهار اضافه کرد: آمادهسازی کارگاههای هنرستانها، ارائه اطلاعات جامع در ارتباط با رشتهها، افزایش اعتماد به نفس و انگیزه در هنرجویان در همه رشتهها، ایجاد آمادگی لازم در هنرجویان و حضور فعال در کلاس به ویژه آموزش کارگاهی، زمینهسازی برای ایجاد هنرستان بالنده و پویا و ارتقای مهارتهای هنرجویان از جمله اهداف اجرای این طرح است.

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر