شهرستان بهار

۷۰۰ تخت بیمارستانی تا پایان دولت یازدهم در همدان به بهره‌برداری می‌‎رسد

شناسه خبر: ۶۴۶۳
 ۷۰۰ تخت بیمارستانی تا پایان دولت یازدهم در همدان به بهره‌برداری می‌‎رسد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان با اشاره به ساخت ۶ بیمارستان و کمبود یک هزار تخت بیمارستانی در سطح استان گفت: با تکمیل این پروژه‌ها تا پایان دولت یازدهم ۷۰۰ تخت بیمارستانی به ظرفیت مراکز درمانی استان همدان افزوده می‌شود.

به گزارش نشاط شهر دکتر سید حبیبالله موسویبهار در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در همدان با اشاره به وضعیت پروژههای در مانی در حال ساخت اظهار داشت: 6 بیمارستان در سطح استان همدان در حال ساخت است که از این تعداد چهار بیمارستان تعهد در شهرستانهای همدان، بهار، نهاوند و تویسرکان جزو تعهدات راه و شهرسازی است که در سفر رئیس جمهور برای پیشرفت این پروژهها منابع مالی مورد نیاز تأمین شد.

وی افزود: ساخت دو بیمارستان در شهرستانهای اسدآباد و همدان نیز جزو تعهد دانشگاه علوم پزشکی است که بیمارستان 64 تختخوابی قائم(عج) اسدآباد در حال حاضر 90 درصد پیشرفت فیزیکی دارد که تا پایان امسال به بهرهبرداری میرسد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان بیان کرد: بیمارستان سوختگی با مرکزیت غرب کشور نیز با 90 درصد پیشرفت فیزیکی با ظرفیت 44 تخت بیمارستانی تا پایان امسال به بهرهبرداری می‎رسد.

وی گفت: بیمارستان 82 تختخوابی شهرستان بهار 91 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و همچنین بیمارستان که نهاوند در حال تجهیز شدن است تا پایان امسال یا اوایل سال آینده برای ارائه خدمات به مردم این مناطق آماده میشوند.

موسویبهار تصریح کرد: عملیات ساخت و تجهیز بیمارستانهای اکباتان با 60 درصد پیشرفت و بیمارستان تویسرکان با 70 درصد پیشرفت فیزیکی نیز تا پایان سال 96 مورد بهرهبرداری قرار میگیرد.

وی با بیان اینکه حداقل 1000 تخت بیمارستانی در استان همدان کمبود داریم گفت: با تکمیل این پروژهها تا پایان دولت یازدهم 700 تخت بیمارستانی به ظرفیت مراکز درمانی استان همدان افزوده میشود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان با بیان اینکه دانشگاه علوم پزشکی هم اکنون بزرگترین دستگاه استان در اجرای پروژه‎هاست اظهار داشت: دانشگاه در حال حاضر 270 پروژه بهداشتی و 30 پروژه درمانی را در دست انجام دارد.

وی افزود: تاکنون در حوزه سلامت و بهداشت و درمان مبلغ 400 میلیارد تومان به استان همدان اختصاص یافته که از این میزان مبلغ 150 میلیارد تومان در بخش تجهیزات پزشکی بوده است.

انتهای پیام/

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر