شهرستان بهار

سخنی با نماینده محترم شهرستانهای بهار و کبودرآهنگ

شناسه خبر: ۶۹۸۷
سخنی با نماینده محترم شهرستانهای بهار و کبودرآهنگ

مردم شهر بهار قدرشناسند، خدمت را می بینند

به گزارش نشاط شهر، دفاع جانانه شما ازحقوق مردم با موضوعیت غار_علیصدر را مردم بهار دیدند و قدرشناسی ایشان را هم دیدید؛ بدیهیست قدر چنین مردمی را باید دانست. چرا که این خرسندی و حمایت مردم شهر بهار بخاطر سود مستقیم آنان از عملکرد شما در قبال موضوع غار علیصدر نیست. میدانیم شهر و شهرستان بهار به هیچ عنوان در این قضیه ذی نفع نیستند، چرا که سالها قبل غار علیصدر از بهار برای همیشه کنده شد و رفت... لذا این قدرشناسی فقط به پاسداشت دفاع برحق از حقوق منطقه محروم و عقب نگه داشته شده کبودراهنگ است که این مردم در کنار نماینده ایستاده و مطالبه گر حق هستند.
به جاست که این مردم حق طلب شاهد پیگیری مطالبات حیاتی خود توسط شما باشند که به مرور به عرض میرسد و نتایج ممارست شما نیز به اطلاع آنان از طریق جراید و سایتهای خبری شهرستانی خواهد رسید.

مطلع هستیم درباب مواردی که در ارتباط با قطب کشاورزی بودن بهار در حال پیگیریست یک روال بلند مدت است و نیاز به برنامه ریزی ویژه دارد که در نوشته بعدی ان شاء الله بدان خواهم پرداخت ولی در گفتمان اول موضوع گردشگری را با شما درمیان میگذاریم.

رونق گردشگری به معنای رونق گرفتن کسب و کار مخصوصاً در زمینه صنایع کوچک و خانگیست و همینطور اصناف شهر. اما همه اینها نیازمند ایجاد زیرساخت های جذب و پذیرش گردشگر در شهر بهار است.
با شنیدن خبر پیگیری تاسیس موزه برای شهر لالجین برآن شدیم تا نکته ای را به عرض برسانیم؛ البته که داشتن موزه برای هر شهری یک اتفاق بزرگ و خوب است و داشتن موزه برای موزه-شهر لالجین که هر مغازه و کارگاهش برای خود موزه ای است رخداد مبارکیست.
موزه-شهر لالجین اگر به موزه ای نیز آراسته تر گردد رخداد بسیار مثبتی است و مورد حمایت و شادمانی همگان؛ اما داشتن موزه برای جایی مثل شهر بهار که فاقد هرگونه جاذبه گردشگریست (البته به جز مرقد آیت الله بهاری)، امری است بسیار فوری و حیاتی و به قول شما مجلسی ها دو_فوریتی.

لذا همینجا به عنوان عضو کوچکی از شهروندان این شهر از شما رسما درخواست میکنم که موضوع پیگیری تاسیس موزه مردم شناسی و هنرهای معاصر این شهر را که قطعا هیچ جاذبه گردشگری غیر دینی ندارد، در دستور کار قرار داده و خبرهای خوش نامه نگاری ها و پیگیری های شما را از همین هفته آینده در ادامه خدمتگزاری به مردم حوزه انتخابیه خود که قدرشناسی خود را به اثبات رسانده اند، در سایتهای خبری و جراید شاهد باشیم و ببینیم که تمامی مراحل قانونی آن توسط جنابعالی و با پشتیبانی شهروندان بهاری به فرجام رسیده و این خدمت کوچک به مردم بزرگ بهار انجام پذیرد.
در همین راستا هنرمندان این شهر علاوه بر مشارکت در پیگیری ها خود را متعهد میدانند که به موزه فوق آثاری را اهداء کنند که به تاسی از رویه اقتصاد مقاومتی یک ثروت آفرینی معنوی برای این شهر و شهرستان و استان است که هر گونه تعلل در طرح موضوعش در مجلس شورای اسلامی را منتفی و غیر علمی و غیر اقتصادی می کند.

پایان سخن اول با نماینده شهرستان های بهار و کبودر آهنگ در مجلس شورای اسلامی

یوسف عبدی نژاد - نوزدهم تیرماه 1396

نظرات
 • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
 • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
 • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
 • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
 • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
 • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
 • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
 • شهروند بهاری :
  در تاریخ ۲۱ تیر ۹۶ ساعت ۰۷:۲۷
  احسنت هنرمند گرامی آقای عبدی نژاد کاش همشهریان پیگیری حل دیگر مشکلات شهر را هم از نماینده و فرماندار بخواهند
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر