شهرستان بهار

فرماندار بهار در مورد افتتاح پروژه های هفته دولت در بهار گفت :

در هفته دولت 83 پروژه با اعتبار بیش از 26 میلیارد و هشتصد میلیون تومان در بهار به بهره برداری می رسد

شناسه خبر: ۷۰۸۲
 در هفته دولت 83 پروژه با اعتبار بیش از 26 میلیارد و هشتصد میلیون تومان در بهار به بهره برداری می رسد

هر ساله 2 تا 9 شهریور به نام هفته دولت نامگذاری می شود این هفته فرصتی که دولت به بیان عملکرد خود در طول یک سال گذشته پرداخته و برنامه های سال آینده خود را به سمع و نظر مردم برساند.

به گزارش نشاط شهر، فرماندار بهار نیز در گفتگو با خبرنگار ما به بیان برنامه های پیش روی هفته دولت در شهرستان بهار پرداخت و گفت: در هفته دولت سال جاري 83 پروژه با اعتبار بیش از 26 ميليارد و 800 ميليون تومان با اشتغالزايي 271 نفر به بهره برداري مي رسد و عمليات اجرايي 22 پروژه با اعتباري بالغ بر 3 ميليارد و 500 ميليون تومان آغاز می شود که این پروژه ها شامل طرح هاي اقتصادي وعمراني است.

محسن مرادی پناه برنامه هاي جانبی هفته دولت در شهرستان را تجليل از کارمندان نمونه، ديدار با ائمه جمعه، غبارروبي و عطرافشاني گلزار شهدا، سرکشي از خانواده شهدا، سخنراني در مساجد شهرستان، برگزاري مسابقات قرآني، برگزاري مسابقات ورزشي عنوان کرد.

مرادی پناه به حضور مسئولان در میان مردم و اطلاع رسانی تاکید کرد و گفت: مسئولین در هفته دولت باید در بین مردم باشند و دستاوردها و خدمات دولت را برای مردم تشریح کنند چرا که اطلاع رسانی باعث تقویت روحیه و افزایش امید در بین مردم می شود.

مرادي پناه پروژه های حوزه عمراني را مجموعاً 79 پروژه قابل افتتاح با اعتبار هزينه شده 17 ميليارد و500 ميليون تومان و اشتغالزايي 225 نفر اعلام کرد.

وي در ادامه گفت: در فصل بهداشت دو پروژه قابل افتتاح، شامل مرکز جامع سلامت روستاي حسين آباد کارخانه قند و خانه بهداشت روستاي حسام آباد با اعتبار هزينه شده 690 ميليون تومان و شروع بکار پروژه مرکز جامع خدمات سلامت شهرک فرهنگيان بهار با اعتبار مورد نياز 800 ميليون تومان انجام خواهد شد.

وي پروژه هاي فصل انرژي را 10 پروژه قابل افتتاح اداره برق شهرستان اعم از پست هوايي، توسعه شبکه فشار ضعيف، نصب کنتور فهام، نصب کنتور تک فاز و 3 فاز، تامين برق متقاضيان کشاورزي و صنعتي اعلام کرد.

فرماندار بهار ادامه داد: در فصل آموزش، استانداردسازي سيستم گرمايش روستاي وهنان توسط اداره کل نوسازي مدارس استان با اعتبار هزينه شده 235 ميليون تومان افتتاح و احداث ساختمان اداري آموزش و پرورش بهار با اعتبار مورد نياز يک ميليارد و 500 مليون تومان شروع بکار خواهد کرد.

وي همچنین افتتاح نوسازي و بهسازي 117 واحد مسکوني روستايي توسط بنياد مسکن انقلاب اسلامي با اعتبار هزينه شده 5 ميليارد و 850 ميليون تومان، برنامه حمل و نقل و توسعه شهري و روستايي شهرداري هاي شهرستان مجموعا 11 پروژه شامل آسفالت، جدول گذاري، زيرسازي، سايت تجاري، پارک، پياده سازي و يادمان مطهر شهدا با اعتبار هزينه شده 3 ميليارد و 546 ميليون تومان، بخشداري شهرستان مجموعا 35 پروژه با اعتبار هزينه شده 2 ميليارد و 361 ميليون تومان شامل جدول گذاري، آسفالت، روپوشي کانال و پارک و شروع بکار 9 پروژه با اعتبار مورد نياز 710 ميليون ريال را از ديگر برنامه هاي هفته دولت در شهرستان بهار بیان کرد.

وي به پروژه هاي آب و فاضلاب شهري اشاره کرد و گفت: مجموعا 7 پروژه افتتاحي با اعتبار يک ميليارد و 355 ميليون تومان شامل آبرساني به لالجين، اصلاح شبکه توزيع آب شهرهاي بهار، لالجين، صالح آباد، مهاجران و اصلاح شبکه فاضلاب بهار و همچنين ديوارکشي مخزن مهاجران بوده است.

مرادی پناه افزود: افتتاح 2 پروژه با اعتبار هزينه شده يک ميليارد و 316 ميليون تومان شامل لکه گيري روکش آسفالت محور بيجار و نيوجرسي بتني در محور کرمانشاه توسط اداره راهداري و حمل و نقل جاده اي شهرستان بهار انجام شده است.

فرماندار بهار همچنین افتتاح 2 پروژه با مجموع اعتبار هزينه شده 150 ميليون تومان شامل مرمت پل تاريخي آبرومند و خانه اقامتي و بوم گردي آقبلاغ لتگاه با اشتغالزايي سه نفر، سه پروژه ساماندهي گلزار مطهر شهداي روستاهاي لک، خليل کرد و پرلوک با اعتبار هزينه شده 47 ميليون تومان، افتتاح دو پروژه مسکن شهري و روستايي با مجموع اعتبار هزينه شده 90 ميليون تومان (شهر بهار و روستاي حسام آباد) و شروع بکار احداث 10 واحد مسکن روستايي و سه پروژه قابل افتتاح با اعتبار هزينه شده يک ميليارد و 74 ميليون تومان شامل آبياري تحت فشار و خط لوله انتقال آب که فشار پلي اتيلن در روستاهاي وهنان و حيدره قاضي خاني از برنامه هاي هفته دولت شهرستان بهار بیان کرد.

وي همچنین به طرح هاي اقتصادي اشاره کرد و گفت: مجموعا 4 طرح اقتصادي مربوط به جهاد کشاورزي شهرستان با مجموع سرمايه گذاري9 ميليارد و 300 ميليون تومان و اشتغالزايي 46 نفر شامل شرکت مرغ ارمغان، مرغ تخمگذار، توليد خيارشور و ترشيجات آقاي خاکپور و شرکت شورگز (توليد شوريجات و تشريجات) آقاي ميرزايي وهمچنين باغ گياهان دارويي روستاي حيدره قاضي خاني افتتاح خواهد شد.

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر