شهرستان بهار

یادداشت :

تودیع یکباره علی اصغر بهمنی ، یکی از معدود مدیران بومی شهرستان بهار واکنش های مختلف مردمی را در پی داشت

شناسه خبر: ۷۲۸۶
 تودیع یکباره علی اصغر بهمنی ، یکی از معدود مدیران بومی شهرستان بهار واکنش های مختلف مردمی را در پی داشت

در حالی که در هفته های اخیر شاهد تغییراتی در مدیران شهرستانی بودیم دومینوی تغییرات این بار به اداره ورزش و جوانان رسید و در اقدامی غیر منتظره علی اصغر بهمنی هرمز از مدیران بومی شهرستان تودیع و کیانوش سلیمانی به عنوان سرپرست این اداره معرفی شد.

به گزارش بهارانه، خبر تودیع یکباره یکی از مدیران شایسته بومی شهرستان بهار باعث سرازیر شدن موجی از پیام های مردمی برای این پایگاه خبری در تقدیر وتشکر از وی و ابراز ناراحتی از جابجایی وی شد.

این در صورتی است که بهمنی در مدت سه ساله تصدی پست ریاست اداره ورزش و جوانان خدمات شایسته ای برای ورزش شهرستان داشت که یکی از اثرات این خدمات را می توان در افزایش تعداد مدال های بین المللی در سطح شهرستان و اعزام تیم های ورزشی به مسابقات جهانی دانست به طوریکه در یک سال گذشته استان همدان موفق به کسب 70 مدال بین المللی شده که 21 مدال به شهرستان بهار تعلق دارد.

اما آنچه که بیش از پیش موجب واکنش مردمی در این تغییر یکباره شده بومی بودن این مدیر است. تجربه ثابت کرده که مردم شهرستان بهار عرق خاصی به بومی بودن مدیران شهرستانی دارند و حال که کیانوش سلیمانی به عنوان سرپرست غیر بومی برای این اداره معرفی شده باعث ایجاد انتقاداتی به مسئولین شهرستان شده است.

طبق آنچه که خود بهمنی اعلام کرده اختلاف نظر وی با دکتر پورمختار بر سر عدم توزیع متوازن بودجه عمرانی ورزشی شهرستان علت اصلی جابجایی وی می باشد و ربطی به اختلاف نظر وی با امام جمعه شهر بهار ندارد و اگر چنین باشد سوالات متعددی برای ما شکل می گیرد که باید به آنها پاسخ داده شود.

فرماندار شهرستان بهار به عنوان شخصی که به طور کامل از درخواست ها و انتظارات مردمی اطلاع دارد باید در این زمینه پاسخگو باشد که در مورد این جابجایی چه نظری داشته و چه تمهیداتی برای جایگزینی یک نیروی بومی در شهرستان انجام خواهد داد و حال سوال اینجاست که دلیل واقعی این جابجایی چیست ؟

آیا واقعا دید مغرضانه یک مسئول بالا دستی باید منجر به حذف یک مدیر شایسته از عرصه مدیریت یک شهرستان شود؟

آیا وجود اختلاف نظر در مورد توازن بودجه عمرانی در مناطق مختلف یک شهرستان دلیل مناسبی برای جابجایی سفارشی یک مدیر می تواند باشد؟

آیا این مورد، مهر تائیدی بر دلسوز بودن مدیران بومی نمی تواند باشد؟

امیدواریم صدای مردم به گوش مسئولین برسد و یک مدیر بومی هم رده و بالاتر از بهمنی سکان مدیریت اداره ورزش و جوانان شهرستان بهار را در دست بگیرد و از اصغر بهمنی با تجربه سه ساله مدیریتی در اداره ورزش و جوانان در عرصه های دیگر بهترین بهره برده شود.

مرضیه کریمی رادپور

انتهای پیام/

نظرات
 • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
 • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
 • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
 • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
 • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
 • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
 • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
 • اکبر :
  در تاریخ ۷ آذر ۹۶ ساعت ۱۷:۱۶
  سلام نشاط شهر خودتو مردم خطاب می کنی و اعتراض داری.مردم به انتخاب دولت و مجلس احترام می گذارند.
  الان قرن 21 است و نشاط شهر تفکرات قرون وسطی داردو هنوز بومی بومی می کند
  ما به جناب بهمنی ارادت داریم .ولی گزارش شما را قبول نداریم
 • شهروند :
  در تاریخ ۱۷ دی ۹۶ ساعت ۰۴:۳۶
  از نشاط شهر بابت پیگیری موضوع متشکرم.مقای بهمنی هرمز از مدیران زحمت کش شهرستان بود و با احتساب شش ماه سرپرستی اقای بابایی دومین مدیر بومی ورزش شهرستان در چهل سال گذشته بود که انصافا خوب کار کرد و البته مثل همچون دیگر مدیران ضعفهایی هم داشت وبه مراتب کمتر از مدیران غیر بومی ورزش بهار.افزایش مدالهای بین المللی شهرستان یکی از نتایج زحمات ایشان بود و...
  اکبر اقا شایسته سالاری خیلی خوب است به شرط اینکه همه جا رعایت شود در مرکز استان در دیگر شهرستانها روابط و بومی گزینی در انتخاب مدیران خیلی بیشتر از شهرستان بهار موثر است
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر