شهرستان بهار

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بهار :

شهرستان بهار بیشترین سرانه ورزشی در استان را داراست/ بهتر است وارد چالش ها نشویم

شناسه خبر: ۷۳۸۴
 شهرستان بهار بیشترین سرانه ورزشی در استان را داراست/ بهتر است وارد چالش ها نشویم

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بهار طی هفته گذشته میهمان برنامه زنده تلویزیونی شبکه استانی همدان بود و به سوالات مطرح شده در این برنامه پاسخ داد.

به گزارش نشاط شهر ، سلیمانی مدت دو ماه است بر کرسی ریاست اداره ورزش تکیه زده و ورود وی به این اداره با حاشیه های زیادی همراه بود چرا که وی جایگزین اصغر بهمنی نیروی بومی شهرستانی که مدت سه سال ریاست این اداره را بر عهده داشت شد که به دلیل جایگزینی نیروی غیر بومی به جای یک نیروی بومی با چالش های زیادی همراه بود.

سلیمانی در پاسخ به سوالی در خصوص حمایت از ورزشکاران و قهرمانان ملی شهرستان گفت: طی دو ماهی که توفیق حضور در اداره ورزش و جوانان شهرستان را داشته ام رایزنی هایی را با مسئولین استانی و شهرستانی داشته ام و تجلیل از ورزشکاران را در برنامه خود قرار داده ایم و مقرر شده در پایان سال با کمک مسئولین شهرستان طی مراسمی از ورزشکاران تجلیل به عمل آید.

سلیمانی در خصوص توجه به ورزش بانوان گفت: 32 هیئت ورزشی فعال و 22 هیئت ورزشی فعال در بخش بانوان در سطح شهرستان داریم که فضاهای ورزشی در اختیار این هیئت ها قرار دارد و بانوان با فعالیت در رشته های ورزشی در قالب هیئت ها می توانند از امکانات ورزشی شهرستان بهره مند شوند.

سلیمانی در ادامه از ناهماهنگی هیئت های ورزشی با سیستم اداری اداره ورزش و جوانان انتقاد کرد و گفت: در مقایسه با مسئولیت سابقم شاهد این هستم که در شهرستان بهار هماهنگی و همسویی هیئات ورزشی کم بوده و از نظر مکاتبات اداری کمترین هماهنگی با این اداره وجود دارد.

سلیمانی در ادامه شهرستان بهار را دارای بالاترین میزان سرانه ورزشی استان همدان عنوان کرد و گفت: شهرستان بهار با تکمیل پروژه های ورزشی میزان یک و نوزده صدم درصد به ازای هر نفر بالاترین سرانه فضای ورزشی استان را دارد.

سلیمانی از اختصاص بودجه ای از اداره کل ورزش و جوانان به این اداره در ابتدای ورودش به این اداره خبر داد و این کمک ها را در جهت تجهیز ورزشی و تسویه با طلبکاران عنوان کرد و گفت: کمبودهای مالی از قبل وجود داشته و بودجه اختصاص یافته به این اداره جهت رفع این کمبودها بوده است.

وی در ادامه در پاسخ به سوالی در خصوص چالش های مواجهه با ورزش شهرستان، به مشکلات مالی و کمبودها در این بخش گریزی زد و سپس به ریاست سه ساله بهمنی به عنوان مدیر بومی شهرستان اشاره کرد و ضمن تشکر از زحمات وی در این سمت گفت: من با امید خدمت به مردم بهار وارد این شهرستان شده ام و اگر وارد چالش ها نشویم بهتر است.

انتهای پیام

نظرات
 • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
 • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
 • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
 • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
 • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
 • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
 • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
 • همشهری :
  در تاریخ ۸ بهمن ۹۶ ساعت ۱۰:۵۷
  سلام از زحمات اقای اصغر بهمنی متشکرم.
  اقای سلیمانی اگر پروژه ها را تکمیل کردی و دیگران هیچ پروژه ای را در شهرستانها نساختند شما برو در تلویزیون بگو بهار بالاترین سرانه فضای اموزشی را دارد.
  اما شما بفرمایید از نظر تعداد نیروی انسانی شاغل در شهرستان در مقایسه با دیگر شهرستانها وضعیت بهار چگونه است؟؟؟؟ایا در تعداد نیروی انسانی،تعداد خودرو و امکانات هم ما از همه بالاتریم؟؟؟
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر