شهرستان بهار

مدیرکل تعمیر، تجهیز و نوسازی مدارس استان همدان خبر داد افتتاح آموزشگاه دو کلاسه در روستای منطقه گل‌تپه

شناسه خبر: ۷۴۴۶
مدیرکل تعمیر، تجهیز و نوسازی مدارس استان همدان خبر داد افتتاح آموزشگاه دو کلاسه در روستای منطقه گل‌تپه

مدیرکل تعمیر، تجهیز و نوسازی مدارس استان همدان از افتتاح آموزشگاه دو کلاسه روستای ایلانلو منطقه گل تپه همزمان با ایام‌الله دهه فجر خبر داد و گفت: مساحت این واحد آموزشی 450 متر و زیربنای آن حدود 145 متر است.

به گزارش نشاط شهر ، فرزاد تیموری امروز در گفتوگو با خبرنگار فارس در همدان از افتتاح آموزشگاه دو کلاسه روستای ایلانلو منطقه گلتپه همزمان با ایامالله دهه فجر خبر داد و اظهار کرد: مساحت این واحد آموزشی 450 متر و زیربنای آن حدود 145 متر است.

وی با بیان اینکه کار اجرایی این مدرسه از تابستان سال 95 آغاز و در اوایل پاییز سال جاری به اتمام رسید، افزود: این آموزشگاه با اعتباری بالغ بر 240 میلیون تومان از محل تخریب، بازسازی و کمکهای طرح برکت تأمین شده است.

مدیرکل تعمیر، تجهیز و نوسازی مدارس استان همدان با بیان اینکه در سال 96 با احتساب پروژههایی که از طرف بنیاد برکت و خیرین صورت گرفته 366 پروژه عمرانی در سطح استان است، افزود: 120 پروژه استانداردسازی سیستم گرمایشی مدارس در دستور کار بوده که در مجموع 486 پروژه در سال 96 اجرایی شده است.

وی با بیان اینکه از تعداد 366 پروژه تعداد 258 پروژه از محل اعتبارات استانی در حال انجام است، تصریح کرد: 63 پروژه به صورت ملی و 45 پروژه به صورت خیری توسط خیرین مدرسهساز بوده که 32 پروژه از محل تعهدات بنیاد برکت در حال انجام است.

تیموری گفت: طبق آخرین آمار در 19 منطقه آموزشی، 266 هزار و 858 دانشآموز با 2 هزار و 567 مدرسه با تعداد 12 هزار و 133 کلاس درس وجود دارد.

انتهای پیام

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر