شهرستان بهار

2 هزار و 264 تن در همدان به پویش نه به تصادفات جاده ای پیوستند

شناسه خبر: ۷۵۶۵
2 هزار و 264 تن در همدان به پویش نه به تصادفات جاده ای پیوستند

مدیرعامل جمعیت هلال احمر همدان گفت: 2 هزار 264 تن از ابتدای اجرای طرح نوروزی امسال به پویش نه به تصادفات جاده ای پیوستند.

به گزارش نشاط شهر، بهروز کارخانه ای روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: افراد شاخصی نظیر معاون اقتصادی رئیس جمهوری، استاندار همدان و رئیس ستاد تسهیلات نوروزی کشور در همدان به این پویش پیوستند.
وی بیان کرد: علاوه بر این دیگر مدیران کل و مدیران استانی شهرستانی و نیروهای نظامی و انتظامی نیز این میثافق نامه را امضا کردند.
وی گفت: یک گردشگری اوکراینی نیز هنگام بازگشت از غار علیصدر با حضور در ایستگاه ایمنی و سلامت شهرستان بهار به این پویش ملی پیوست.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر همدان اظهارکرد: شهروندان با پیوستن به این پویش ملی متعهد می شوند برای ایمنی خانواده، همسر و فرزندانشان هشدارهای راهنمایی و رانندگی را جدی بگیرند.
کارخانه ای بیان کرد: شهروندان با امضای این میثاق نامه مولفه هایی نظیر رعایت کردن سرعت مجاز، پرهیز از سبقت بی جا، بستن کمربند ایمنی، صحبت نکردن با تلفن همراه هنگام رانندگی و استراحت کافی پیش از رانندگی و پس از گذشت هر 2 ساعت رانندگی را متعهد می شوند.
وی گفت: هجدهمین مرحله طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی حوزه جوانان جمعیت هلال احمر استان همدان با شعار تلاش همگانی برای بهبود رفتارهای ترافیکی از 24 اسفند آغاز شده و تا پایان تعطیلات نوروزی ادامه دارد.
وی بیان کرد: 557 تن از اعضای داوطلب جمعیت هلال احمر این استان در طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی امسال مشارکت دارند.
به گزارش ایرنا 16 پست ثابت، هشت پست سحاب (سامانه حرکت های امدادی و بشردوستانه)، پنج خیمه نماز، 10 فضای دوستدار کودک و 10 ایستگاه سلامت در طرح نوروزی امسال توسط جمعیت هلال احمر راه اندازی شده است.
7526/2090

انتهای پیام

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر