شهرستان بهار

المان های نوروزی شهر بهار در حد انتظارات مردم نبود

شناسه خبر: ۷۵۷۷
 المان های نوروزی شهر بهار در حد انتظارات مردم نبود

در ایام نوروز 97 شاهد نصب المان های نوروزی در مرکز و ورودی شهر بهار بودیم اما انتقادهای موجود نشان داد که مردم از این المان ها رضایت ندارند.

به گزارش نشاط شهر، هر ساله در ایام نوروز شاهد تحولی در مبلمان شهری و نصب المان های نوروزی در سطح شهرهای مختلف هستیم. نصب المان های نوروزی و اجرای آن بر عهده شهرداری است و امسال که همدان به عنوان پایتخت گردشگری کشورهای آسیایی در سال 2018 معرفی شده، انتظار بیشتری از شهرستان های همدان می رود که در این زمینه به طور فعالانه ظاهر شوند.

یکی از انتقادهای موجود به شهرداری بهار در سالهای گذشته ، نبود المان نوروزی در شهر بود، به طوریکه سال گذشته با تغییر شهردار و افزایش انتقادات شاهد نصب المان های نوروزی در سطح شهر بودیم که خیلی مورد استقبال شهروندان قرار نگرفت و انتظار می رفت که امسال این موضوع با جدیت بیشتری پیگیری شود، اما امسال نیز این موضوع در اولویت قرار نگرفت و موجب نارضایتی مردم شد.

در این باره نظرسنجی از طریق شبکه های اجتماعی صورت گرفت و در این نظرسنجی حدودا 300 نفر شرکت داشته و از این تعداد 70 درصد رای ضعیف دادند که این رای نشان از عدم رضایت شهروندان دارد.

اعضای شورای شهر و شهرداری در این باره می توانستند با بهره گیری از نخبگان ، طراحان و فعالان اجتماعی و رسانه ای دست بکار شوند و طرحهایی همراه با نبوغ و خلاقیت به مردم ارائه دهند که گویا این اتفاق رخ نداده است.

امسال که همدان به عنوان پایتخت گردشگری کشورهای آسیایی معرفی شده انتظار می رود که مسئولین ما بیش از پیش به توسعه گردشگری و جذب گردشگر توجه نمایند.

امیدواریم مسئولین امر با استفاده از نظرات و پیشنهادهای مردمی در هر چه بهتر کردن این المان ها اهتمام ورزند.

انتهای پیام/

نظرات
 • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
 • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
 • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
 • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
 • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
 • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
 • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
 • یا ستار :
  در تاریخ ۱۴ فروردین ۹۷ ساعت ۲۰:۴۳
  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت هر کسی که به این مملکت داره خدمت میکنه چیه شهرداری در حد بوده که این مورد باشه هیچ کاری بلد نیستن من حرف نمیزنم کل مردم شهر بهار شاهد چاله چوله های شهر/یه کار بدرد بخور که آینده داشته باشه نیستن اونم از جزیره شادی که به حول قوه الهی هیچ چیزیش با گفته های شروع به کارش نمیخونه اونم از نظارت به سامانه تاکسی های شهره فقط یه مسیر اونم عید که اصلا تاکسی نبود ملت ااره شده بودن فقط کارشون شده عکس و رد کردن گزارش هیچ حرفی برای گفتن ندارن اگه دارن من حاضرم با جمعی به بحث بپردازم باهاشون اگه مایل بودن اطلاعیه بدن لطفا اون پردیس رو هم از تاکسیرانی بردارید خواهشا چون اصلا ایفای مسولیت نمیکنه باز آقای شیری کاری به حرکاتش ندارم و حرف مردمم اصلا مهم نیست برام باز خدا خیرش بده مخروبه شهرداری رو باز یه باسازی کرد که کسی میاد با خرابه مواجه نشه ویه پیام به همشهری هام انتخاب شورا قومیت و ملیت و بچه محل و این لوتیه و این باز میری جوابتو میده نیست باید زبان و عمل داشته باشه بجز یکی دو تا از اعضای شورا بقیه عزیزان هیچ حرکت مفیدی نداشتن ممنون میشم پیام رو منتشر کنید خدا خیرتون بده اجرکم عندلله
 • یا ستار :
  در تاریخ ۱۴ فروردین ۹۷ ساعت ۲۰:۴۷
  یه گزارشی از کارای شهرداری بذارید کامل باشه ها که کارایی که تو سال 1396 انجام دادن بعد مردم تو اون مورد نظر بدن بهتره البته خالی از لطف نیست آقای رمضانی آدم پاک و درستیه اما عملکرد خوبی نداشته و اعضای شوراهم که کلا تو تعطیلات هستن رسیدگی به وضع شهر رفته تو تعطیلات متشکرم
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر