شهرستان بهار

دور چرخ و فلکی فرمانداران در استان همدان

شناسه خبر: ۷۶۷۱
 دور چرخ و فلکی فرمانداران در استان همدان

این روزها فرمانداران استان همدان گویا درون یک چرخ و فلک نشسته اند و در شهرستانی تودیع و در شهرستانی دیگر معارفه می شوند آن هم در جغرافیایی مکانی یک استان!

به گزارش نشاط شهر, به نقل از نافع، زمانی که سوار چرخ و فلک می شویم، جایمان همان جایی است که نشسته ایم، یعنی کابینی که در آن قرار گرفته ایم تغییری نمی کند، تنها از نظر ارتفاع و مکان جغرافیایی کمی بالا و پایین و چپ و راست می شویم، حال این روزهای تودیع و معارفه های فرمانداران استان همدان هم دست کمی از حال و روز چرخ فلک و دور دور آن ندارد، فرماندار یک شهر می رود و فرماندار شهر دیگر استان می شود.

اگر مدیریت اجرایی فرماندار یک شهرستان قابل قبول نیست و تصمیم بر تودیعش گرفته اند چرا در شهری دیگر از او بهره می گیرند و اگر در پاسخ به این سوال بگویند که فلان فرماندار برای فلان شهر مناسبتر است پس چرا با یک نیروی جدید عرصه را برای این میز خدمت و فرد دیگری باز نمی کنند؟!

و اما در استان همچنان این دور ادامه دارد تا جایی که امروز شاهد تودیع و معاره فرماندار شهرستان نهاوند بودیم.

در واقع سلامتی فرماندار جدید نهاوند فرماندار اسبق رزن بوده است، ما بقی ماجرا اینکه خبرها حاکی از آن است که قنبری فرماندار شهرستان کبودرآهنگ به بهار رفته و حمیدوند از نهاوند به اسد آباد و همچنین ناصری از آبدانان به نهاوند و سوال برای تویسرکانی ها که آیا فرماندار این شهرستان هم تودیع می شود و نکند فرماندار همدان بیاید و صندلی فرماندار تویسرکان شود!

امروز در یکی از کانال های خبری همدان آمده بود که " شاهرخی معاون سیاسی استاندار همدان گفته که انتخاب مدیران با مشورت من و با انتخاب استاندار صورت می پذیرد هر حرفی به غیر از حرف من غلط است"

و در جایی دیگر عنوان کرده که " من محک اصلاح طلبی در استان هستم و از دهه۶۰اصلاح طلب هستم اما در دولتی کار می کنم مشی آن اعتدال است"

حال خود مردم خودشان بهتر پرتقال فروش ماجرای همدان را پیدا می کنند، اینکه اگر قرار است استان پیشرفت کند با این دور قمری فرمانداران راه به جایی می برد یا نه؟

تغییر و تحول در جایگاه و یک منصب برای یک مدیر تنها بر اساس و پایه توانمندی های آن مدیر انجام می شود، اگر فرماندار فلان شهر توانمند بوده چرا باید جا به شود و اگر نبوده چرا فرماندار فلان شهر دیگر شده است؟

استان همدان در سال 2018 میلادی یعنی سال جاری شاهد برگزاری نخستین رویداد بین المللی گردشگری است که در تقویم سازمان جهانی گردشگری " UWTO" نام استان همدان به عنوان میزبان ذکر شده، حال این روزها معلوم نیست با این تغییر و تحولات سیاسی چیزی عاید پایتخت گردشگری آسیا می شود یا نه باید منتظر ماند و عملکرد این فرمانداران را دید.


نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر