شهرستان بهار

هر روز با یک شهید :

شهید علیرضا باقری؛ تا نابودی کامل دشمنان اسلام آرام ننشینید

شناسه خبر: ۷۶۹۶
 شهید علیرضا باقری؛ تا نابودی کامل دشمنان اسلام آرام ننشینید

شهید علیرضا باقری در وصیت‌نامه خود با بیان اینکه ای رزمندگان اسلام، تا نابودی کامل دشمنان اسلام آرام ننشینید، عنوان کرد: نگذارید سلاح من بر زمین باقی بماند.

به گزارش نشاط شهر، به نقل از خبرگزاری فارس از همدان، «شهید»؛ شاهد شهود عرفانی شد و نقش هرچه خوبی را در چهارفصل گیتی نمایان کرد و چشم ستارگان آسمان را روشن، ققنوس هشت جنت که هفت آسمان را مجذوب خود کرده است، همان عاشقی که در وادی مقدس عاشقی، پر پرواز گشود و فرشتگان را نوازشگر روح نابش کرد.

میخواهیم هر روز را با نامی و یادی از این ستارهها، شب کنیم و کار را با تبرک و مدد از این عارفان عاشق آغاز؛

باشد که ادای دینی باشد بر آن همه رشادت، شهامت، مجاهدت و شجاعت... «برگ سبزی، تحفه درویش»، «تا چه قبول افتد و چه در نظر آید».

*تبرک لحظاتمان با شهید علیرضا باقری:

شهید علیرضا باقری در تاریخ 1 دی 65 در شهر بهار همدان چشم به جهان گشود. وی تحصیلات خود را تا پنجم ابتدایی ادامه داد و از طرف بسیج به جبهه اعزام شد و به عنوان تکتیرانداز به ایفای مسئولیت پرداخت. شهید باقری در تاریخ 26 دی 65 در شهر خرمشهر در اثر اصابت ترکش دشمن بعثی به فیض شهادت نائل آمد. اکنون پیکر پاکش در گلزار شهدای بهار روستای مهاجران آرام گرفته است.

آنچه میخوانیم وصیتنامه شهید علیرضا باقری است:

«بسم الله الرحمن الرحیم»

به نام الله پاسدار حرمت خون شهیدان، اینجانب علیرضا باقری وصیتنامه خود را آغاز میکنم. ابتدا سلام و درود فراوان به مهدی موعود منجی عالم بشریت و نائب بر حق آن امامخمینی بتشکن زمان، سلام و درود بر شهدای مظلوم ایران و شهدای دشت کربلا، سلام بر شما پدر و مادر عزیز.

پدر عزیزم میدانم که چقدر برای من زحمت کشیدید و این حقیر شما را تنها گذاشتم و آن زمان که معشوقم و معبودم صدایم کرد دیگر توان ماندن در کنار شما را نداشتم.

پدرجان اگر این بنده حقیر لیاقت و سعادت داشتم و شهید شدم مرا حلال کنید و امیدوارم هیچگونه ناراحتی نداشته باشید بلکه باید افتخار کنید که خداوند به شما چنین فرزندی عطا فرموده که در راه او شهید شود.

ای مادر عزیزم و مهربانم، ای مهربانترین مهربانم در دنیا، یادم میآید آن زمان که گریه میکردم شما حاضر بودید چگرت پاره پاره شود ولی من گریه نکنم مادر میدانم که سخت است ولی این یک امریست الهی! مرا حلال کن.

خواهران عزیزم میدانم که چقدر تا به حال برای من جگرسوزی کردید از همه حلالیت میطلبم و امیدوارم هر بدی که از من سر زده است حلال کنید.

ای برادران عزیزم از شما میخواهم که اگر لیاقت شهادت داشتم سلاح مرا زمین نگذارید و با دست دیگر خود قرآن برگیرید و تا نابودی کامل دشمنان اسلام آرام ننشینید.


نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر