شهرستان بهار

امام جمعه بهار گفت :

مبلغین درماه رمضان با حضور در محافل مختلف، باید آموزه های دینی را برای مردم تبیین کنند

شناسه خبر: ۷۷
 مبلغین درماه رمضان با حضور در محافل مختلف، باید آموزه های دینی را برای مردم تبیین کنند

بهار- پایگاه خبری نشاط شهر: نشست مدیر و کارکنان حوزه علمیه صدیقه کبری (س) خواهران شهرستان بهار با امام جمعه این شهر برگزار شد. در این نشست امام جمعه بهار گفت: حوزه های علمیه در راستای تبلیغ

بهار- پایگاه خبری نشاط شهر: نشست مدیر و کارکنان حوزه علمیه صدیقه کبری (س) خواهران شهرستان بهار با امام جمعه این شهر برگزار شد. در این نشست امام جمعه بهار گفت: حوزه های علمیه در راستای تبلیغ و ترویج دین گامهای موثری بر می دارند و مبلغین در این ماه با حضور در محافل مختلف، باید آموزه های دینی را برای مردم تبیین کنند.

حجت الاسلام حاتم نیا اضافه کرد:  وی اظهار کرد: برگزاری  نمایشگاه قرآن در کشور ما یک تابلو در ماه رمضان است که شان‌ دهنده پیوستگی این ماه با قرآن است. وی خاطرنشان کرد: در ماه مبارک رمضان باید شاهد رشد کمی و کیفی برنامه ها باشیم و برنامه ها از جمله برنامه های قرآنی پررنگ تر برگزار شود. وی بیان کرد:در زمینه تعمیق مفاهیم قرآنی، حفظ، رو خوانی و سایر برنامه ها باید ازهمه امکانات و توانمندی ها بهره گرفته شود و حوزه علمیه  با همه توان در این عرصه فعالیت کند.

وی افزود: مسوولان دستگاه های مرتبط با فعالیت های مختلف قرآنی، باید برای انجام بهتر و موثرتر فعالیت های قرآنی ، نقش خود را دراین زمینه به خوبی ایفا کنند. وی تاکید کرد: در ماه رمضان تفسیر سوره حجرات در تمام برنامه‌های تبلیغی ، قرار گیرد  زیرا در هیچ کجای قرآن مثل سوره حجرات به مسایل اجتماعی و سبک زندگی اسلامی اشاره نشده است.

امام جمعه بهار تبعیت از قرآن و عمل به دستورات آن را وظیفه همگانی دانست و افزود: ایران اسلام یما برای رسیدن به قله های خوشبختی نیازمند پیروی از قرآن است چراکه فرقه های نوظهور می خواهند نگاه جوانان را از دین منحرف کرده و آنان را به سمت فرهنگ غرب سوق دهند

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر