شهرستان بهار

حاجی‌بابایی :

انقلاب اسلامی به آزادیخواهان شرافت داد/ آمریکا از فرط دیوانگی به فشار اقتصادی روی آورده است

شناسه خبر: ۸۳۴۱
 انقلاب اسلامی به آزادیخواهان شرافت داد/ آمریکا از فرط دیوانگی به فشار اقتصادی روی آورده است

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه انقلاب اسلامی شرف، حیثیت و بزرگی آزادیخواهان را افزایش داد گفت: همین موضوع موجب دیوانگی آمریکا و اعمال فشار اقتصادی و تحریم علیه ایران اسلامی شده است.

به گزارش نشاط شهر، به نقل از خبرگزاری فارس از همدان، امشب هفدهمین همایش رزمندگان دوران دفاع مقدس شهرستان بهار در مرکز همایش های دانشگاه علوم پزشکی همدان برگزار شد.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار کرد: امروز انقلاب شکوهمند اسلامی در دنیا طنین انداز است و به همین دلیل دشمنان با این انقلاب کینه توزی و دشمنی می کنند.

حمیدرضا حاجی بابایی خطاب به رزمندگان با طرح این سوال که دستاوردهای انقلاب چه بوده است؟ گفت: ما برای پاسخگویی به این سوال بر اساس تکلیف شرعی مسئولیت داریم و به منظور جواب دادن به این پرسش باید بدانیم برای چه هدفی انقلاب کرده ایم.

وی با بیان برخی از اهداف ذکر شده در وصیت نامه شهدا از حضور در جبهه گفت: امروز بعد از 40 سال دنیا امام حسین(ع) را بیش از گذشته می شناسد و دشمن شناسی ملت ها نیز افزایش یافته است.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس با اشاره به اینکه آمریکا را از منطقه بیرون کردیم و بعد از 1400 سال 30 میلیون نفر را به زیارت امام حسین(ع) فرستادیم گفت: از حرم امام حسین(ع) در برابر داعش حمایت کردیم و اسلام حضرت زهرا(س) را به جهانیان نشان دادیم.

وی افزود: ما موفق شدیم در داخل کشور میلیونها جوان مانند شهیدحججی را تربیت کنیم که اگر کسی قرار باشد روزی به این انقلاب تعرض کند این افراد شناخته خواهند شد.

حاجی بابایی با بیان اینکه انقلاب اسلامی شرف، حیثیت و بزرگی آزادیخواهان را افزایش داد افزود: همین موضوع موجب دیوانگی آمریکا و اعمال فشار اقتصادی و تحریم علیه ایران اسلامی شده است.

وی با اشاره به وفادارنبودن برخی افراد به پیامبر(ص) و امام علی(ع) در طول تاریخ اسلام، تغییر نکردن و خارج نشدن از راه را برای رزمندگان مهم دانست و گفت: امروز کار از هشت سال دفاع مقدس و روی مین رفتن سخت تر است، باید امروز مین های بسیاری را خنثی کرد.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به قرارگیری ایران در برابر هجمه آمریکا گفت: باید آخرین ضربه آمریکا را تحمل کنیم و عزت و اقتدار خود را بار دیگر به اثبات برسانیم.

وی الگوسازی از شخصیت، سیره زندگی و حماسه ایثارگرانه شهیدان را بخشی از وظایف جامعه دانست و افزود: بزرگداشت مقام شهدا موجب قوام و بقای جامعه، نظام و سرزمین اسلامی می شود.

حاجی بابایی اظهار کرد: تکریم و بزرگداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس بزرگداشت تمام نیکی ها و ارزشهای انقلاب و ترویج روحیه ایثارگری و فداکاری رزمندگان است.

وی خاطرنشان کرد: خلقت انسان برای آزمایش اوست که من در این مسیر به سه اصل رسیدم، اول آنکه همه انسانها آزمایش می شوند، دوم آنکه خدا به هیچ شخصی بدون آزمایش ارتقای درجه نمیدهد و نکته سوم در این رابطه اینکه هر چه در آزمایشها موفق تری باشید، امتحان بعد سخت تر میشود.

در پایان این مراسم از کتاب «خاکریز مجنون» به نویسندگی سید اسماعیل حسینی و سیما یونسی رونمایی شد؛ رزمندگان منتخب نیز با اهدای لوح سپاس قدردانی شدند.


نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر