شهرستان بهار

همدردی دیار آیت‌الله بهاری با حادثه‌دیدگان؛ 310 میلیون تومان کمک برای ‌سیل‌زدگان جمع‌آوری شد

شناسه خبر: ۸۴۷۳
 همدردی دیار آیت‌الله بهاری با حادثه‌دیدگان؛ 310 میلیون تومان کمک برای ‌سیل‌زدگان جمع‌آوری شد

مردم متدین دیار شیخ محمد بهاری همپای سایر شهرها برای کمک به حادثه دیدگان گام برداشته و مقدار زیادی کمک نقدی و غیر نقدی را به استان‌های سیل‌زده ارسال کردند.

به گزارش نشاط شهر، به نقل از خبرگزاری تسنیم از همدان، مردم شهرستان بهار با برپایی ایستگاه و پایگاه در شهرها و روستاهای مختلف این شهرستان نسبت به جمعآوری کمکهای مردمی اقدام کرده و در قالب چند دستگاه کامیون به مناطق حادثه ارسال کردند.

فرمانده سپاه ناحیه بهار در این مورد به خبرنگار تسنیم" گفت: از نخستین روزهای سال تاکنون نزدیک به 250 میلیون تومان کمک نقدی و غیر نقدی از مردم این شهرستان به پایگاههای بسیج تحویل دادهشده که در قالب 6 محموله تحویل سپاه استان شده است.

سرهنگ پاسدار مهدی هندی ورکانه افزود: از این مقدار 200 میلیون تومان کمک غیر نقدی و کالا شامل اقلام گرمایشی، پتو، انواع کنسرو، آب معدنی، سیبزمینی و غیره بوده است.

وی بیان کرد: جمعآوری کمکها تا زمان موردنیاز ادامه دارد و جامعه بسیج زنان شهرستان هم مأمور به برگزاری گلریزان برای مردم مناطق حادثهدیده در اعیاد شعبانیه شدهاند.

پخت نان و جمعآوری 11 تن سیبزمینی در موکبهای اربعین

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان بهار و عضو ستاد اربعین هم گفت: این ستاد با فعال کردن موکبهای اربعین و فراخوان اعضا 4 روز است که نسبت به جمعآوری کمکهای مردمی در شهرها و روستاها اقدام کرده است.

خسرو طالبی افزود: موکبهای آیتالله بهاری، ایستگاه صلواتی روستای حسام آباد، موکب سیدالشهدا، موکب روستای زاغه و کوکب شهر صالحآباد پای کار بوده و در کنار پخت نان و بستهبندی آن، مقدار زیادی مواد غذایی چون 11 تن سیبزمینی را برای مناطق حادثهدیده ارسال کردهاند.

وی بیان کرد: این کمکها برای ارسال به سپاه و هلالاحمر تحویل داده شده و محموله جدید هم به ستاد اربعین استان داده شده تا با راهاندازی آشپزخانه سیار برای پخت غذای گرم در خرمآباد استفاده کند.

جمعآوری 53 میلیون تومان کمک در پایگاههای کمیته امداد

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان بهار هم از جمعآوری 53 میلیون و 500 هزار تومان کمک خبر داد و گفت: از این مقدار 31 میلیون تومان غیر نقدی و کالا بوده که در قالب سه محموله به کمیته امداد استان تحویل داده شده است.

عبدالصمد حسینی افزود: کمکهای نقدی هم 22 میلیون و 500 نقدی هزار تومان بوده که بهحساب متمرکز کمیته امداد واریز شده است.

به گزارش تسنیم، سایر گروههای مردمی، خیریه و نهادهای بشردوستانه هم نسبت به جمعآوری کمکها برای مناطق حادثهدیده اقدام کردهاند و گفته میشود که نزدیک به 6 میلیون تومان کمک نقدی و غیر نقدی تحویل پایگاههای جمعیت هلالاحمر شهرستان بهار شده است.

انتهای پیام/

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر