شهرستان بهار

رییس شورای شهر بهار :

تسریع در ابلاغ طرح جامع شهر بهار ضروری است

شناسه خبر: ۸۴۸۱
 تسریع در ابلاغ طرح جامع شهر بهار ضروری است

حسین فیض الهی اضافه کرد: طرح جامع پس از تهیه، برای ابلاغ به استانداری همدان تحویل شد ولی متاسفانه با گذشت چند ماه مردم این شهر منتظرِ ابلاغ این طرح می باشند.

به گزارش نشاط شهر، به نقل از خبرگزاری برنا از همدان، رییس شورای شهر بهار در گفتگو با خبرنگاران گفت: پس از گذشت سالهای طولانی از بلاتکلیفی طرح جامع شهر بهار، با تلاش اعضای شورای شهر و شهردار محترم و جلسات متعدد با مدیر کل و کارشناسان اداره کل راه و شهرسازی استان و شورایعالی معماری وزارت راه و شهرسازی طرح جامع شهر بهار تهیه شد.

حسین فیض الهی اضافه کرد: طرح جامع پس از تهیه، برای ابلاغ به استانداری همدان تحویل شد ولی متاسفانه با گذشت چند ماه مردم این شهر منتظرِ ابلاغ این طرح می باشند.

وی افزود: تعلل در ابلاغ این طرح مانع از ابلاغ طرح تفضیلی شهر شده و مردم و شهرداری جهت انجام امورات خود با مشکل مواجه شده اند.

وی ادامه داد: تاخیر امر مذکور هیچ توجیهی را برای مردم ندارد و تا کی باید مردم به علت نبود طرح جامع شهری و تفضیلی جهت تعیین تکلیف برخی ضوابط پشت درهای کمیسیون ماده ۵ سرگردان باشند.

وی تصریح کرد: متاسفانه این شهر از معدود شهرهایی است که فاقد طرح جامع شهری میباشد و لذا به نمایندگی از مردم شریف شهر بهار از استاندار همدان درخواست عاجل داریم نسبت به ابلاغ طرح مذکور دستور مقتضی را صادر فرمائید. وی اظهار داشت: در پایان از نماینده محترم مردم در مجلس جناب پورمختار و فرماندار محترم شهرستان جناب قنبری درخواست داریم نسبت به تحقق این امر به درخواست عمومی شهروندان فهیم بهار پیگیر موضوع باشند


نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر