شهرستان بهار

گزارش اختصاصی :

در مورد پیام های مردمی از سوی برخی از شهروندان مبنی بر برگزاری مراسم جشن تولد برای شهید سرافراز سید میلاد مصطفوی

شناسه خبر: ۸۵۱۸
 در مورد پیام های مردمی از سوی برخی از شهروندان مبنی بر برگزاری مراسم جشن تولد برای شهید سرافراز سید میلاد مصطفوی

در پی ارسال پیام های مردمی از سوی برخی از شهروندان مبنی بر برگزاری مراسم جشن تولد برای شهید سرافراز سید میلاد مصطفوی #پایگاه_خبری_تحلیلی_نشاط_شهر گفتگویی داشت با امیر فرجام جانباز ۸ سال دفاع مقدس.

امیر فرجام در گفتگو با نشاط شهر گفت : همشهریان ما از برگزاری این مراسم ها هیچگونه اطلاعی ندارند و تمام هزینه های این مراسم از سوی خانواده ی این شهید تامین میشود و هیچ نهاد، اورگان و هیئتی در تامین هزینه های آن دخیل نیستند.

امیر فرجام ادامه داد : شاید گفتن این مسائل درست نباشد ولی افرادی که این حرف ها را مطرح می کنند اگر خدایی نکرده عزیز خودشان را از دست بدهند؛ یا اینکه یکی از آنها چیز ارزشمندی را در یک راه گم کرده باشد مدت ها در آن مسیر به دنبال آن می گردد که شاید دوباره آن را پیدا کند، این خانواده جوان خود را از دست داده است و هزینه ی تمام این مراسم ها بر عهده خودشان است و نه سپاه، بسیج، اداره، هیئت یا مسجدی در برگزاری این جشن دخیل نبودند.

وی ادامه داد : هیچ نهادی در اجرای این مراسم دخیل نبوده که جای اعتراضی باقی بماند که چرا برای این شهید مراسم گرفته شد برای باقی شهداء مراسم گرفته نشده است.

او گفت : بزرگترین سرمایه ی هر انسانی سلامتی و جان اوست، این شهید جان و سلامتی خود را در راه خدا، ولایت و این مملکت اهداء کرده است، حالا خانواده او در طول سال برای او یک مراسم برگزار می کند.

وی اظهار داشت : حقوق ماهیانه سید میلاد حدودا یک میلیون و سیصد هزار می باشد که آن هم هزینه خانواده ی خودش نمی شود و پدر او همان پول را سر ماه به حساب ۵ الی ۶ خانواده بی بضاعت واریز می کند، و همچنین یک ساختمان که مهندس سید میلاد آن را طراحی و معماری کرده و رضا نیازی آن را احداث کرده است و شهید مصطفوی هم گویا از آن سهمی دارد در حال حاضر به عنوان خوابگاه دانشجویی مورد استفاده قرار گرفته است، پدر شهید از درآمد کرایه آن باز هم در امور خیریه استفاده می کند، چرا مردم بی انصافی می کنند و می گویند که هزینه جشن تولد را برای نیازمندان صرف کنند، مگر این خانواده کم هزینه کرده است؟

او گفت: خانواده سید میلاد یک ریال هم از حقوق شهید در امور خانواده خود استفاده نکرده اند و تمام و کمال حقوق او سر ماه به حساب خانواده های بی بضاعت واریز می شود.

وی افزود : من با توجه به احترام ویژه ای که برای مردم شهرم قائل هستم و همه ما موظف هستیم حرف مردم را هم پذیرا باشیم، ولی در این مورد مردم نا آگاهانه قضاوت کرده اند. در طول سال خانواده او فقط یکبار جشن تولد می گیرند که افراد زیادی از گلپایگان، مشهد، تهران، کبودرآهنگ و.... در این جشن شرکت می کنند و وقتی انگیزه آنان را جویا می شدیم، می گفتند: به عشق این شهید آمده ایم.

امیر فرجام ادامه داد : ای کاش ای کاش ای کاش می شد برای بقیه شهداء هم خانواده ها مراسم می گرفتند یا مجمعی تشکیل می شد برای همه شهداء چون اینان برای من عزیز هستند. الان در گلزار شهدای بهار ۸ شهید داریم که سنگ قبر دارند ولی پیکر آنان هنوز برنگشته همه ی ما تلاش می کنیم که راه آنان را ادامه بدهیم، اگر ما جشن، یادواره، یادبود و... می گیریم فقط می خواهیم به همه بگوئیم که شهداء ما هنوزم به یاد شما هستیم.

فردوس نبی پور

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر