شهرستان بهار

جانشین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سردار فدوی در مراسم بزرگداشت شیخ محمد بهاری :

شیخ محمد بهاری و آیت الله ملاحسینقلی همدانی نقش ویژه ای در سلسله علمای انقلاب اسلامی داشتند

شناسه خبر: ۸۵۴۰
 شیخ محمد بهاری و آیت الله ملاحسینقلی همدانی نقش ویژه ای در سلسله علمای انقلاب اسلامی داشتند

مراسم بزرگداشت شیخ محمد بهاری شب گذشته در سالگرد ارتحال آن عارف نامی در شب نهم ماه مبارک رمضان در مصلای شهر بهار برگزار شد

به گزارش نشاط شهر، در این مراسم آحاد مردم از شهرها و روستاهای اطراف شهر بهار حضور داشتند و پس از اقامه نماز و صرف افطاری پای صحبت امام جمعه شهر بهار، حجت الاسلام حاتم نیا و سردار فدوی جانشین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نشستند.

سردار فدوی جانشین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در این مراسم گفت: ۴۰ سال است که دشمنان انقلاب در تلاشند که به مقابله با انقلاب بپردازند و امیدوار بودند که ما ۴۰ سالگی انقلاب را نبینیم ؛ اما شاهد این بودند که چگونه و با چه شکوهی جسن ۴۰ سالگی انقلاب را برگزار کردیم.

فدوی در ادامه به جایگاه علمای بزرگ اسلام در پایداری حکومت اسلامی اشاره کرد و گفت: امروز سلسله ای از علما وجود دارد که این سلسله به انقلاب اسلامی ختم می شود و همدان در این سلسله نقش ویژه ای دارد و اگر خط سیر رهبر انقلاب و بنیان گذار انقلاب را ببینیم شاهد ان خواهیم بود که شیخ محمد بهاری و ایت الله ملا حسینقلی همدانی نقش ویژه ای در آن دارند.

این سردار ارشد سپاه اظهار داشت: وقتی دشمنان برایشان مسلم شد که در برابر ایران نمی توانند نتیجه بگیرند به سراغ حزب الله لبنان و رزمندگان فلسطین و همچنین به سوریه و عراق و افغانستان و یمن رفتند و در هیچ یک از این هماوردی ها نیز پیروز نشدند و الان می بینیم که پنج سال است همه توان استکبار در یمن در باتلاق فررفته و رهایی ندارد.

وی افزود: هر چقدر جلوترمی رویم بر مردم عالم هویداتر می شود که هر روز انقلاب اسلامی درشرایط برتر و پیروزی قرار گرفته و استکبار جهانی در موضع انفعال قرارمیگیرد.

وی به آیاتی از قران کریم و وعده خداوند در همراهی با حق علیه باطل اشاره کرد و گفت: در بعضی از موارد همه دنیا اذعان کردند که استکبار ذلیل و خوار شد. در زمان های خاص و ویژه هم خوار شد که آخرین بار آن هم ناوهایی بود که در دریای خلیج فارس توسط نیروهای انقلاب اسلامی دستگیر شدند. این در شرایطی بود که همه سیستم های الکترونیک و پشتیبانی همراهشان بود و چند مایل جلوتر ناوهای امریکایی و فرانسوی وجود داشت و حداقل ده ناو در اطرافشان بود و روی ناو هم ۱۵۰ هواپیما بود. خداوند برای آنکه در شرایط ویژه اعلام برجام یک چشمه را بخواهد به مردم خودمان نشان دهد که چطور ذلیلانه گرفتار می شوند آنها را به طور اشتباه وارد آب های خلیج فارس کرده و دیدیم که چه ذلیلانه گرفتار شدند.

صدایشان ضبط شده و می بینیم که لحنی ملتمسانه دارند و به ذلیلانه ترین وجه ممکن گرفتار شدند.

امریکا در ظاهر کشوری قدرتمند است و همه آن را به عنوان کشوری قدرتمند می شناسند اما در واقع می بینیم که این تنها ظاهر است و در باطن کشوری ضعیف است.

وی به آیاتی از قران کریم و وعده خداوند در همراهی با حق علیه باطل اشاره کرد و گفت: در بعضی از موارد همه دنیا اذعان کرد که استکبار چگونه ذلیل و خوار شد که آخرین بار آن هم ناوهایی بود که در دریای خلیج فارس توسط نیروهای انقلاب اسلامی دستگیر شدند. این در شرایطی بود که همه سیستم های الکترونیک و پشتیبانی همراهشان بود و چند مایل جلوتر ناوهای امریکایی و فرانسوی وجود داشت و حداقل ده ناو در اطرافشان بود و روی ناو هم ۱۵۰ هواپیما بود؛ اما آنها به طور اشتباه وارد آب های خلیج فارس شده و دیدیم که چه ذلیلانه گرفتار شدند.

وی ادامه داد: خداوند برای آنکه در شرایط ویژه اعلام برجام یک چشمه را بخواهد به مردم خودمان نشان دهد که چطور ذلیلانه گرفتار می شوند این شرایط را فراهم کرد.

فدوی در ادامه گفت: امریکا در ظاهر کشوری قدرتمند است و همه آن را به عنوان کشوری قدرتمند می شناسند اما در واقع می بینیم که این تنها ظاهر است و در باطن کشوری ضعیف است.

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر