شهرستان بهار

رئیس تبلیغات اسلامی بهار :

تبیین و تبلیغ اسلام ناب محمدی از رویکردهای تبلیغات اسلامی است

شناسه خبر: ۸۶۳۱
 تبیین و تبلیغ اسلام ناب محمدی از رویکردهای تبلیغات اسلامی است

رئیس تبلیغات اسلامی بهار بابیان اینکه ماموریت تبلیغات اسلامی تبیین و تبلیغ اسلام ناب محمدی در جامعه و به ویژه بین نسل جوان است، گفت: رویکرد سازمان تبلیغات اسلامی مسجد محوری است.

به گزارش نشاط شهر، حجت الاسلام محمد جمشیدی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه روز یکم تیر ماه سال ۱۳۶۰ به فرمان امام خمینی (ره) تبلیغات اسلامی تأسیس شد، گفت: اول تیرماه هر سال به عنوان روز تبلیغ نامگذاری شده است.

حجت الاسلام جمشیدی بابیان اینکه مقام معظم رهبری در حکم رئیس جدید سازمان تبلیغات اسلامی از این سازمان به عنوان یک رویش انقلابی نام برده اند، گفت: سازمان تبلیغات اسلامی از مهمترین رویش های انقلاب اسلامی است.

رئیس تبلیغات اسلامی شهرستان بهار بابیان اینکه کار انقلابی سازمان یافته بر عهده سازمان است، گفت: طی هفته جاری برنامههای تبلیغی متفواتی برای اجرا در شهرستان بهار تدوین شده و برگزار خواهد شد.

وی نشست با نخبگان حوزه و دانشگاه و نشست با فرهیختگان شهرستان بهار با محوریت تبیین رویکردهای سازمان تبلیغات اسلامی را مرود اشاره قرار داد و گفت: انجام برنامههای دینی، فرهنگی و مذهبی در برنامه است.

رئیس تبلیغات اسلامی شهرستان بهار ادامه داد: یکی دیگر از رویکردهای تبلیغات اسلامی مسجد محوری و تشکیل هیئت اندیشه ورز در فضای مجازی و حقیقی و استفاده از ظرفیت بانوان فرهیخته و تشکیل جبهه فرهنگی است.

وی با تاکید بر تبیین بیانیه گام دوم انقلاب گفت: این بیانیه فرمان مقام معظم رهبری است که برنامهریزی برای اجرای آن اعلام و در طول سال اجرا خواهد شد.

حجت الاسلام جمشیدی اعلام کرد: در شهرستان بهار ۲۰۰ هیئت مذهبی و ۱۲۱ مسجد وجود دارد که از این شمار ۵۷ مسجد دارای امام جماعت است که درصدد هستیم در طول سال بیش از دو سوم مساجد شهرستان بهار دارای امام جماعت باشند.

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر