شهرستان بهار

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بهار در نشست خبری گفت :

محله مسجد محور و مسجد محله محور از مهمترین برنامه های اداره تبلیغات است

شناسه خبر: ۸۶۳۳
 محله مسجد محور و مسجد محله محور از مهمترین برنامه های اداره تبلیغات است

حجت الاسلام محمد جمشیدی ، رئیس اداره تبلیغات سلامی شهرستان بهار یکی از مهمترین برنامه های این اداره را محله مسجد محور و مسجد محله محور عنوان کرد.

به گزارش نشاط شهر، حجت الاسلام محمد جمشیدی ، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بهار در نشست خبری با اصحاب رسانه که به مناسبت یکم تیرماه روز تبلیغ و اطلاع رسانی دینی برگزار شد به تبیین گزارشی از عملکرد این اداره پرداخت.
حجت الاسلام جمشیدی گفت: اول تیر ماه روز تشکیل سازمان تبلیغات اسلامی در سال 1360 می باشد و به همین دلیل هر ساله این روز با نام روز تبلیغ و اطلاع رسانی دینی نامگذاری شده است.
وی در ادامه به بخش هایی از حکم رهبر معظم انقلاب به رئیس تبلیغات اسلامی اشاره کرد و گفت: در این حکم تعریف جامع و پویایی از تبلیغ دینی آورده شده و دو رسالت بزرگ برای تبلیغات اسلامی تعریف شده است که یکی از مهمترین آن تبیین و عرضه فکر و فرهنگ اسلامی با توجه به نیاز روز می باشد و دومین رسالت مهم رصد و مقابله هوشمندانه با تهاجمات فرهنگی دشمنان با مدیریت و رویکرد جدید است.
وی در ادامه بر لزوم حضور روحانیت در جامعه اشاره کرد و گفت: حادثه سیل اخیر باعث شد که روحانیون در جامعه و بین مردم حضور یابند و این خود یکی از برنامه های تبلیغات است که روحانیون در هر عرصه ای در بین مردم حضور یابند.
جمشیدی اظهار داشت: استفاده از نخبگان دانشگاهی و فرهنگیان در دستور کار اداره تبلیغات اسلامی است همچنین طرح محله مسجدمحور و مسجد محله محور نیز از مهمترین برنامه های ماست که در 5 روستا امسال انجام خواهد شد.
وی همچنین گفت: بحث جوانگرایی و برنامه ریزی برای حضور حداکثری بانوان فرهیخته در تبلیغ دین نیز از جمله مهمترین رویکردهای اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دانست و با تاکید بر تبیین بیانیه گام دوم انقلاب گفت: این بیانیه فرمان مقام معظم رهبری است که برنامهریزی برای اجرای آن اعلام و در طول سال اجرا خواهد شد.
جمشیدی در ادامه از تشکیل جبهه فرهنگی توسط نخبگان و فعالین شهرستان خبر داد و گفت: برای تشکیل این جبهه فرهنگی نخبگان و فعالین فرهنگی شناسایی شده و در تیرماه فعالیت خود را آغاز خواهند کرد.

مرضیه کریمی رادپور

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر