شهرستان بهار

نتایج پنجمین دوره انتخابات نظام پرستاری همدان اعلام شد

شناسه خبر: ۸۶۹۱
نتایج پنجمین دوره انتخابات نظام پرستاری همدان اعلام شد

رئیس نظام پرستاری همدان از برگزاری پنجمین دوره انتخابات نظام پرستاری همدان با حضور 21 کاندیدا در سطح استان خبر داد و گفت: نتایج انتخابات اعلام شد.

به گزارش نشاط شهر، هادی زرینی در گفتوگو با خبرنگار فارس در همدان از برگزاری پنجمین دوره انتخابات نظام پرستاری همدان با حضور 21 کاندیدا در سطح استان خبر داد و اظهار کرد: این دوره از انتخابات روز گذشته از ساعت 8 تا 20 در تمام مراکز درمانی و بیمارستانها برگزار شد.

وی با اشاره به اینکه انتخابات در حوزه همدان در بیمارستانهای همدان، کبودراهنگ، رزن، فامنین، بهار و لالجین برگزار شد گفت: ترکیب نهایی هیات مدیره شامل 6 پرستار، دو بهیار و یک گروه اتاق عمل است.

رئیس نظام پرستاری همدان با بیان اینکه مشارکت در این دوره از انتخابات صد درصد افزایش داشت افزود: نتیجه رسمی دیشب اعلام شد و به ترتیب بنده، هرمز نیک قدم، مهدی بابایی، راحله رضائیان، بهزاد ایمنی و لطیف زمانیان عضو اصلی پرستار و طیبه همایی سفیر و اصغر زارعی به عنوان عضو علیالبدل گروه پرستاری انتخاب شدیم.

وی با اشاره به اینکه مهدی خدایوندی به عنوان نماینده پرسنل اتاق عمل و هوشبری انتخاب شد خاطرنشان کرد: داوود نظاماسلامی عضو علیالبدل گروه اتاق عمل و هوشبری و سامان زندی و حمیدرضا اکبری نماینده بهیاران و مصطفی بیات عضو علیالبدل نماینده بهیاری انتخاب شدند و به این ترتیب ترکیب اصلی 9 نفر هیات مدیره مشخص شد.

زرینی با بیان اینکه بعد از تشکیل هیات مدیره و جلسات آن، نماینده نظام پرستاری همدان و شهرستانهای استان برای تشکیل شورای عالی نظام پرستاری کشور و انتخابات مجدد حضور مییابند گفت: دوره قبلی انتخابات نظام پرستاری همدان 295 رای به دست آمد و این دوره به 500 رای رسید و تقریبا دو برابر افزایش داشت.

وی تاکید کرد: انتظار میرفت اعضای بیشتری شرکت کنند چراکه در دوره چهارم انتخابات نظام پرستاری همدان قریب به یکهزار و 500 نفر عضو جدید این مجموعه شدند.

رئیس نظام پرستاری همدان بیان کرد: شاید یکی از ایرادات این بود که بستر اینترنتی و آنلاین خوبی فراهم نشده بود و کسانی هم که کارت عضویت آنها به هر دلیلی همراهشان نبود نمیتوانستند در انتخابات شرکت کنند و این امر مشارکت را پایین آورد.

وی خاطرنشان کرد: امید است تمام اعضای هیات مدیره جدید برای ارتقای جایگاه پرستاری گامهای مهمی برمیدارند.

انتهای پیام

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر