شهرستان بهار

درخشش تیم تکواندوی بانوان شهر بهار با کسب مقام ششمی در لیگ برتر کشور

شناسه خبر: ۹۶۵۰
درخشش تیم تکواندوی بانوان شهر بهار با کسب مقام ششمی در لیگ برتر کشور

 رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان بهار از کسب مقام ششم تیم تکواندوی بانوان شهر بهار در بین ۲۰ تیم شرکت کننده در لیگ برتر کشور خبر داد و گفت: این تیم ده نفره با ترکیب کاملا بومی باعث تعجب همه مربیان تیم ملی شدند. 

علیرضا صفی زاده رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بهار در گفتگو با خبرنگار نشاط شهر تیم تکواندوی بانوان شهر بهار را از پدیده های لیگ پانزدهم تکواندوی بانوان کشور عنوان کرد و اظهار داشت:

در این دوره از مسابقات ۲۰ تیم شرکت داشتند که تیم بانوان بهار در جمع ده تیم برتر قرار گرفت و در مرحله دوم مسابقات که شش هفته از آن در بهمن ماه در حال برگزاری بود، در جایگاه ششم قرار گرفت که با شیوع بیماری کرونا مسابقات لغو گردید.

صفی زاده افزود: جلسه تعیین تکلیف هجدهمین دوره لیگ برتر مردان "جام خلیج فارس" و پانزدهمین دوره لیگ تکواندو بانوان "جام کوثر" سال ۹۸ با حضور نمایندگان تیم های حاضر در این لیگ ها، در سالن جلسات فدراسیون تکواندو برگزار شد و تصمیم بر این شد که تیم های برتر با حفظ جایگاه تیم ها در آخرین هفته مسابقات معرفی شوند.

وی ادامه داد: در بخش بانوان که شش هفته مرحله پایانی آن تا بهمن ماه برگزار شده بود، تیم های فتح صدر البرز و لوازم خانگی کن مشترکا به عنوان قهرمانان، اسپریچو نایب قهرمان و داتیس یزد به عنوان تیم سوم معرفی شد و تیم بهار نیز در رده ششم قرار گرفت.

صفی زاده اظهار داشت: تیم بانوان تکواندوی بهار با بهره گیری از بازیکنان و کادر فنی بومی در این رقابتها شرکت کرده بود و توانست با حضور قدرت های برتر این رشته نتایج درخشانی کسب کند.

وی ادامه داد: این تیم ده نفره شهرستانی با مربیگری مژگان حبیبی و با هزینه شخصی به مسابقات اعزام شدند که با وجود تیم های بزرگ کشوری و بهره گیری از اسپانسرهای قوی با درخشش خوبی که از خود نشان دادند تعجب همه مربیان تیم ملی را برانگیختند.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بهار افزود: به مناسبت روز دختر مراسم کوچکی در تقدیر از این بانوان در اداره ورزش شهرستان برگزار شد که در وقت مناسب دیگری از آنها تجلیل خواهد شد.

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر