شهرستان بهار

راهیابی ۱۱۰ اثر دانش‌آموزی از همدان به مسابقات فرهنگی ـ هنری

شناسه خبر: ۹۷۵۳
راهیابی ۱۱۰ اثر دانش‌آموزی از همدان به مسابقات فرهنگی ـ هنری

مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان از راهیابی بیش از ۱۱۰ اثر دانش‌آموزی استان همدان به مرحله کشوری سی و هشتمین دوره مسابقات فرهنگی و هنری خبر داد.

به گزارش نشاط شهر، محمد پورداود در گفت وگو با خبرنگار فارس در همدان با بیان اینکه «مریم حیدریان» همکار فرهنگی ما در شهرستان بهار حائز رتبه اول کشوری جشنواره «تجارب برتر تربیتی» شده است اظهار کرد: این جشنواره در راستای اجرای سند تحول بنیادین و به منظور دستیابی به اندوختههای تجربی همکاران فرهنگی به صورت مجازی برگزار شد.

وی هدف از برگزاری «جشنواره تجارب برتر تربیتی» را ترغیب معلمان برای حضور در عرصههای پژوهشی تربیتی دانست و افزود: معلم دارای انگیزه و صلاحیتهای حرفهای، رکن اساسی آموزش و پرورش با کیفیت است و موجب پویایی و بالندگی سایر اجزا و عناصر آن میشود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان بیان کرد: با توجه به ماهیت تعلیم و تربیت، معلم اثربخش معلمی است که همگام با تدریس برای یافتن راهکارهای مسائل فرایند یاددهی ـ یادگیری به تحقیق بپردازد.

وی در ادامه از راهیابی بیش از ۱۱۰ اثر دانشآموزی از استان به مرحله کشوری سی و هشتمین دوره مسابقات فرهنگی و هنری خبر داد و بیان کرد: پس از داوری و ارزیابی آثار در مرحله استانی ۱۱۳ اثر به دبیرخانه کشوری جشنواره ارسال شد که این آثار شامل ۱۰ اثر گروهی و ۱۰۳ اثر انفرادی است.

پورداوود با بیان اینکه مرحله آموزشگاهی این مسابقات با شرکت بیش از ۱۷۲ هزار دانشآموز در سامانه همگام و در سطح مدارس برگزار شد خاطرنشان کرد: در مرحله استانی آثار، بیش از یکهزار و ۶۰۰ نفر در رشتههای مختلف فرهنگی و هنری نظیر آوایی، نمایشی، دستی و تجسمی، فیلم کوتاه به صورت گروهی و انفرادی بررسی و داوری شد.

انتهای پیام

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر