شهرستان بهار

به مناسبت هفته نیروی انتظامی انجام شد :

اهدای 50 جلد کتاب به پاسگاه های شهر مهاجران و روستای حسین آباد عاشوری

شناسه خبر: ۹۹۱۰
 اهدای 50 جلد کتاب به پاسگاه های شهر مهاجران و روستای حسین آباد عاشوری

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهار به مناسبت هفته نیروی انتظامی با روسای پاسگاه های شهر مهاجران و روستای حسین آباد عاشوری دیدار و 50 جلد کتاب به هر یک از آنها تقدیم کرد.

به گزارش نشاط شهر، هفته پیش رو به نام هفته نیروی انتظامی نامگذاری شده است و به این مناسبت برنامه های ویژه ای از سوی نیروی انتظامی شهرستان بهار در حال اجراست.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهار به این مناسبت به دیدار و سرکشی از پاسگاه های شهر مهاجران و روستای حسین آباد عاشوری به نمایندگی از روستاها و شهرهای خارج از مرکز شهرستان پرداخته و با اهدای 50 جلد کتاب به هر یک از این پاسگاه ها زحمات این عزیزان را در قدر دانست.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهار با تبریک هفته نیروی انتظامی در این باره به خبرنگار ما گفت: با فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی باید این موضوع را به خود گوشزد کنیم که اگر مرزهایمان امن اسـت ،فرزندانی از این دیار، با تحمل رنج دوری خانواده، پاسبان روز و شب این خاک اند و ما نمی بینیم آن ها را وقتی کـه دلیرانه تا پای جان در برابر مزدوران، راهزنان و ده ها مورد خطر آفرین دیگر مقاومت میکنند؛ پلیس ها حامی مردم هستند و باید خدمات آنان به اطلاع عموم مردم رسانده شود.

حبیب شهنوازیان در ادامه افزود: اگر فرهنگ عمومی در جامعه تقویت شود امنیت نیز برقرار می شود و اگر پرسنل نیروی انتظامی فرصت این را پیدا می کردند تا در زمینه های فرهنگی خدماتی ارائه دهند ، بسیاری از مشکلات ما با اشاعه ی فرهنگ از بین می رفت.

وی ادامه داد: به مناسبت هفته نیروی انتظامی وظیفه خود دانستیم که در پاسگاه های شهر مهاجران و حسین آباد عاشوری حاضر شده و از زحمات پرسنل محترم نیروی انتظامی قدردانی کنیم.

شهنوازیان اظهار داشت: معمولا در قدردانی ها و مراسم مرکز شهرستان بیشتر مورد توجه قرار می گیرد و مراکز روستایی و دیگر شهرها شاید زیاد به چشم نیایند، اما هدف ما این بود که سایر شهرهای شهرستان و روستاها نیز دیده شوند و پرسنل آن به معنای واقعی بدانند که ما قدردان زحمات این عزیزان هستیم.

وی همچنین گفت: در دیدارهایی که داشتیم گپ و گفت مختصری با رئیس پاسگاه ها داشتیم و به طور نمادین به هر پاسگاه 50 جلد کتاب و لوح تقدیری به رئیس پاسگاه به پاس زحمات آنها اهدا شد.

انتهای پیام/

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
نظرسنجی
بله
خیر
باید بررسی کنم
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر